KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14155097
nr 1415 5097
Bertil Norén
(1889-1934), Sverige
Blandteknik, Signerad, porträtt, 48x37cm, yttermått inklusive ram: 61x50cm
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:28:12